Informace k návštěvám

NÁVŠTĚVY NA POKOJÍCH

V souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR a s ohledem na ohroženou  skupinu klientů domova je naším cílem  omezit možnost rizikových kontaktů.  Návštěvy jsou možné pouze za těchto podmínek:

    • Návštěvy jsou povoleny v čase   9,00 hod. - 11,00 hod. 13,00 hod. - 17,00 hod.

     Předložte na recepci:

1)    doklad o negativním výsledku PCR testu, který nesmí být starší než 7 dní.

 

2)  nebo doklad o negativním výsledku antigenního POC testu, který nesmí být starší než 72 hodin,

 

3)  nebo certifikát dokládající dokončené očkování proti Covid-19, kdy od poslední dávky očkování uběhlo minimálně 14 dnů,

 

4)  nebo doklad o prodělaném onemocnění Covid-19 v době 180 dnů přede dnem návštěvy. Neakceptujeme SMS zprávu.

 

Recepční má právo ověřit totožnost předložením občanského průkazu návštěvníka.     • Vstupujte pouze hlavním vchodem, v hale si vydezinfikujte ruce.     • Musíte mít po celou dobu návštěvy chráněné dýchací cesty respirátorem FFP2 nebo KN95 bez ventilu     • Nechte  si  změřit bezdotykově teplotu. Při teplotě nad 37,5 °C nebo jiných příznacích nemoci není návštěva umožněna.     • Podepište prohlášení o seznámení s doporučením pro návštěvy a dotazník o bezinfekčnosti.     • Na vícelůžkových pokojích dodržujte dostatečnou vzdálenost od dalších osob, pro vytvoření překážky využijte roletu

Pokud neprokážete bezinfekčnost negativním testem případně čestným prohlášením nebo dokladem o očkování nebo dokladem o prodělání onemocnění Covid-19 v době 180 dnů přede dnem návštěvy, je možná návštěva pouze prostřednictvím návštěvnického boxu po předchozí rezervaci na stránkách domova.

 Domov důchodců testování blízkých osob neprovádí.

Technique, and technical visibility are key to the brand philosophy, allowing growth for the brand in areas of innovative designs. This timepiece draws people in with the movement, being able to see the gears, observing each separate element of the inner workings. The greubel forsey replica watch behind this designer watch is clear, watchesreplica.is replicawatches.to the black titanium is sleek and smooth, sporty and elegant, and certainly a far cry from the normal brand productions.

NÁVŠTĚVNICKÝ BOX  

Od 23.11.2020 je v provozu návštěvnický box, který umožní setkání s Vašimi blízkými v pracovních dnech. Rezervace termínu návštěvy je možná pouze přes internetové stránky Domova 1 x za 14 dnů, na jednu návštěvu mohou přijít max. 2 osoby. Šedě nasvícený termín je již obsazen.Z provozních důvodů doporučujeme rezervaci 24 hodin předem. 

Po zarezervování termínu návštěvy vám na udaný e-mail vždy dorazí automatické potvrzení rezervace. Vyhrazujeme si však právo rezervovanou návštěvu ze závažných důvodů zrušit (váš blízký je např. pozitivní na koronavirus, je v karanténě, apod.). Informaci o zrušení bychom vám zaslali rovněž na e-mail. 

V daný termín a čas se dostavíte do haly domova, kde Vám změříme teplotu a vydezinfikujeme ruce. Případný balíček ponecháte na recepci, pak přejdete k boxu. Na návštěvu je vyhrazeno 15 minut. Box je nutné po každé návštěvě vydezinfikovat. Věříme, že i návštěva prostřednictvím boxu Vás i klienty potěší. Vedení domova.


Zájemcům nabízíme dva typy sociálních služeb:
Domov pro seniory (kapacita 100 klientů)
Domov se zvláštním režimem (kapacita 97 klientů)
 

Domov důchodců Bystřany sídlí v nově zrekonstruované čtyřpatrové budově nedaleko centra obce Bystřany. V dosahu je obecní úřad, pošta, restaurace a obchody se základním zbožím. Domov má kapacitu 197 klientů, kteří jsou ubytováni v jedno- až čtyř-lůžkových pokojích. Budova DD je bezbariérová a je obklopena zahradou s možností příjemného posezení.

Domov důchodců Bystřany je držitelem certifikátu značky kvality
V DD Bystřany se v péči o klienty uplatňuje:
1. Standard nutriční péče – postup, jak sledovat a zabezpečit klienty, kteří by mohli být ohroženi podvýživou
2. Relaxace a doprovázení – techniky péče o klienty, kteří v důsledku nemoci již nemohou opustit lůžko, a o klienty na sklonku života
3. Domov důchodců respektuje právo klientů na zachování sexuálního života (intimních potřeb), dle potřeb klienta a možností DD.